Klub chytrého mytí

Vítáme vás na stránkách „Klubu Chytrého mytí“, kde jsme pro vás připravili nabídku všech čističů renovátorů a zkrášlovačů pro váš automobil, autobus, karavan nebo motocykl.

Co je klub Chytrého mytí?
Klub Chytrého mytí je tady pro každého, kdo chce mít čisté a voňavé auto, nerad jezdí do automyčky, smýšlí trochu ekologicky, případně rád přidá ruku k dílu a své auto si nablýská sám. Klub je také určen pro profesionální víceúčelové mytí dopravních prostředků ve všech odvětvích.

Kdo jsme a co děláme?
Jsme nově vznikající síť nezávislých autorizovaných mycích a servisních center pod originálními názvy CHYTRÉ MYTÍ a CHYTRÉ OPRAVY. Naším hlavním cílem je zajistit, kromě malých a střední oprav exteriéru a interiéru, také ekologické mytí vozidel bez nutnosti použití vody. Chytré mytí je nedílnou součástí unikátního servisního konceptu Chytré opravy, který poskytuje klientům rychlé, efektivní opravy a mytí vozidel s minimální finanční i časovou investicí.

Jak se stát členem Klubu Chytrého mytí?
Podmínkou členství v Klubu Chytrého mytí je pouze jednoduchá registrace na www.chytremyti.cz/klubchytrehomyti.

Co je výhodou členství v Klubu Chytrého mytí?
Hned po registraci v Klubu Chytrého mytí získáte členství a možnost nákoupu všech přípravků na mytí, ochranu a renovaci včetně příslušenství za výhodné ceny.

Chytré mytí je perfektní možností, jak umýt auto bez nutnosti použití vody, s ekologickými odbouratelnými prostředky, bez poškození karoserie vozu, bez znečištění přírody a v podstatě kdekoliv a kdykoliv. Stačí jen zakoupit si čisticí a mycí prostředky včetně utěrek z mikrovlákna a vaše auto bude zase jako nové.

Co všechno můžete chytře umýt, vyčistit nebo ošetřit?

 

Přihlásit se Registrovat se

Ke stažení