Nový servisní koncept CHYTRÉ MYTÍ

Představujeme vám nový servisní koncept CHYTRÉ MYTÍ.

Chytré mytí je novou moderní a ekologickou technologií pro mytí, čistění a renovace exteriéru i interiéru vozů. Hlavním tématem současné doby jsou otázky ekologie a zásoby vody. Chytré mytí nabízí maximální úsporu vody díky unikátnímu způsobu mytí bez použití vody. 

S Chytrým mytím můžete umýt jakékoliv vozidlo, malé či větší auto, karavan, autobus, kolo, motorku nebo i letadlo. Unikátní způsob zaručuje rychlé, účinné a šterné mytí s biologicky rozložitelnými přípravky.

Chytré mytí je nedílnou součástí unikátního servisního konceptu Chytré opravy, který bude v blízké době poskytovat klientům rychlé, efektivní opravy s minimální finanční i časovou investicí. Kromě mytí v zázemí našeho centra, disponuje Chytré mytí i mobilním vybavením a může tak umýt automobil i v terénu přímo u zákazníka.

V těchto dnech jsme otevřeli první vzorové centrum Chytrého mytí v Holešově.  V blízké době plánujeme otevřít další centrum v Praze. Věříme, že budou následovat další stacionární centra  i mobilní mycí centra.